Penzion Jihlava Willa
Penzion Willa ubytování Jihlava Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Willa / Jihlava

Penzion Willa Jihlava je nově zřízený penzion, který se nachází v historickém centru města, přímo vedle Jihlavské radnice. Město Jihlava se nachází v samém srdci Českomoravské Vrchoviny. Historické centrum města je městskou památkovou rezervací. Svažité obdélníkovité náměstí patří svou rozlohou k největším historickým náměstím v zemi. Jihlava je velmi zajímavým místem nejen svou historií, ale stále se rozvíjejícím centrem se spoustou atraktivních míst.

Ubytování
V penzionu Willa se můžete ubytovat ve čtyřech jednolůžkových a čtyřech dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Celková kapacita je 12 míst k ubytování. Pokoje jsou dále vybaveny vkusným nábytkem, kabelovou televizí a minibarem. Klienti mohou na pokojích využít také zdarma Wi-fi připojení. Pokoje jsou umístěny v prvním patře měšťanského domu.

Služby
Domácím zvířatům vstup povolen. Od 8.00 do 16.00 hodin je služba na recepci. Recepci je možné využít i jako společenskou místnost. Možnost ubytování se psem. Delší příjezdy do penzionu je třeba nahlásit dopředu.

Restaurace
V penzionu Willa můžete k ubytování dokoupit snídaně na místě. Na oběd či večeři navštivte restauraci přímo v objektu či restaurace v přímé blízkosti penzionu.

Okolí
Penzion Willa se nachází pět minut od krásné jihlavské ZOO a dvě minuty od nově otevřeného největšího nákupního a zábavního centra na Vysočině City parku Jihlava. V nedalekém okolí se nachází mnoho historických památek, památky UNESCO, cyklostezky, stezky pro pěší turistiku. Z penzionu Willa budete mít jedinečný výhled na náměstí a také do skrytých zákoutí historické části města. Atraktivní poloha penzionu zaručuje výbornou dostupnost k důležitým zajímavostem v Jihlavě. Město určitě má co nabídnout z každého soudku zajímavostí.

Historie
Jihlava je historické statutární město, původně pouze moravské, dnes na česko-moravské zemské hranici. Město, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem kraje Vysočina.
Penzion Jihlava Willa - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Jihlava Willa - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jihlava Willa -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jihlava Willa - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jihlava Willa - disponuje restauracíPenzion Jihlava Willa - disponuje vinárnouPenzion Jihlava Willa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jihlava Willa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Jihlava Willa - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Jihlava

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com